Dzień dobry, natknąłem się na ten temat i stwierdzam, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama właśnie teraz urządzam mieszkanie i szukam inspiracji. Dzięki i pozdrawiam.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem dobór mebli to podstawa. Lepiej raz a dobrze.