Dzień dobry, trafiłem tu przypadkiem i muszę przyznać, że dużo się dowiedziałem. Sam właśnie teraz zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam serdecznie.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.