Cześć, przeglądałem forum i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sam od jakiegoś czasu remontuję dom i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Ciekawa dyskusja. Z mojego doświadczenia dobór mebli to podstawa. Lepiej raz a dobrze.