Witajcie, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i szukam inspiracji. Miłego dnia wszystkim.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że dobór mebli to podstawa. Lepiej raz a dobrze.