Witajcie, szukałem informacji o aranżacji i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sam właśnie teraz remontuję dom i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.