Witam, natknąłem się na ten temat i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sama właśnie teraz urządzam mieszkanie i każda wskazówka jest na wagę złota. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że dobór mebli to podstawa. Lepiej raz a dobrze.