Cześć, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sam od jakiegoś czasu remontuję dom i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.