Cześć, trafiłem tu przypadkiem i muszę przyznać, że dużo się dowiedziałem. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Wartościowy wątek. Z mojego doświadczenia wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.