Witam, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sama od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam serdecznie.
Ciekawa dyskusja. Z mojego doświadczenia dobór mebli to podstawa. Warto poświęcić temu czas.