Witajcie, przeglądałem forum i muszę przyznać, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Miłego dnia wszystkim.
Dobry temat. Moim zdaniem dobór mebli to podstawa. Lepiej raz a dobrze.