Witam, trafiłem tu przypadkiem i stwierdzam, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Moim zdaniem dobór mebli to podstawa. Polecam się nie spieszyć.