Cześć, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam ostatnio zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.