Witam, natknąłem się na ten temat i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sama właśnie teraz urządzam mieszkanie i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam serdecznie.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.