Witajcie, przeglądałem forum i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sama od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam serdecznie.
Ciekawa dyskusja. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.