Witajcie, przeglądałem forum i muszę przyznać, że dużo się dowiedziałem. Sama właśnie teraz urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Miłego dnia wszystkim.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.