Hej, natknąłem się na ten temat i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sam ostatnio urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Dobry temat. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.