Hej, natknąłem się na ten temat i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Miłego dnia wszystkim.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem dobór mebli to podstawa. Warto poświęcić temu czas.