Witam, trafiłem tu przypadkiem i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sama ostatnio urządzam mieszkanie i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam serdecznie.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że dobór mebli to podstawa. Lepiej raz a dobrze.