Witam, trafiłem tu przypadkiem i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sama ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia wybór kolorystyki to podstawa. Warto poświęcić temu czas.