Witam, trafiłem tu przypadkiem i muszę przyznać, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama właśnie teraz urządzam mieszkanie i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam serdecznie.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.