Dzień dobry, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Dobry temat. Moim zdaniem wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.