Cześć, trafiłem tu przypadkiem i stwierdzam, że dużo się dowiedziałem. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że dobór mebli to podstawa. Warto poświęcić temu czas.