Dzień dobry, przeglądałem forum i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sam ostatnio zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Miłego dnia wszystkim.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.