Witam, trafiłem tu przypadkiem i stwierdzam, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Miłego dnia wszystkim.
Dobry temat. Moim zdaniem wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.