Dzień dobry, trafiłem tu przypadkiem i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sama ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że dobór mebli to podstawa. Polecam się nie spieszyć.