Dzień dobry, trafiłem tu przypadkiem i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sam od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Miłego dnia wszystkim.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że dobór mebli to podstawa. Warto poświęcić temu czas.