Dzień dobry, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam ostatnio remontuję dom i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.