Witajcie, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sama właśnie teraz remontuję dom i każda wskazówka jest na wagę złota. Dzięki i pozdrawiam.
Ciekawa dyskusja. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.