Dzień dobry, natknąłem się na ten temat i muszę przyznać, że dużo się dowiedziałem. Sama od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i szukam inspiracji. Pozdrawiam serdecznie.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.