Cześć, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sama ostatnio urządzam mieszkanie i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam serdecznie.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.