Witajcie, trafiłem tu przypadkiem i muszę przyznać, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Dobry temat. Moim zdaniem wybór kolorystyki to podstawa. Polecam się nie spieszyć.