Witajcie, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama właśnie teraz remontuję dom i szukam inspiracji. Pozdrawiam forumowiczów.
Wartościowy wątek. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.