Cześć, przeglądałem forum i stwierdzam, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.