Cześć, trafiłem tu przypadkiem i muszę przyznać, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i szukam inspiracji. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem dobór mebli to podstawa. Warto poświęcić temu czas.