Hej, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sam właśnie teraz zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia dobór mebli to podstawa. Warto poświęcić temu czas.