Cześć, natknąłem się na ten temat i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i szukam inspiracji. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.