Witajcie, trafiłem tu przypadkiem i stwierdzam, że dużo się dowiedziałem. Sama od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i szukam inspiracji. Pozdrawiam forumowiczów.
Wartościowy wątek. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.