Dzień dobry, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.