Hej, szukałem informacji o aranżacji i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam forumowiczów.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.