Dzień dobry, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że dobór mebli to podstawa. Lepiej raz a dobrze.