Witam, trafiłem tu przypadkiem i stwierdzam, że dużo się dowiedziałem. Sama właśnie teraz remontuję dom i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.