Hej, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sama ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Moim zdaniem aranżacja wnętrza ma ogromne znaczenie. Lepiej raz a dobrze.