Hej, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama ostatnio urządzam mieszkanie i każda wskazówka jest na wagę złota. Dzięki i pozdrawiam.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.