Witam, szukałem informacji o aranżacji i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sama od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia dobór mebli to podstawa. Lepiej raz a dobrze.