Witajcie, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam ostatnio zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Dzięki i pozdrawiam.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.